Subscribe News Feed Subscribe Comments

cuma saçmalaması.

En çok korktuğum şeylerden biri ise başıma bi kaza gelip acil servise kaldırılmak. (Force korusun) buna ek olarak bi korktuğum şey daha var kimine göre gereksiz gelebilir ama mesela diyelim ki (empati yapın lan!) üstünüzde çok zor bulduğunuz aldığınız bi kıyafet var,acilde tedavi için o kıyafeti makasla kırt kırt kesiyorlar.yüreğim dayanmaz ya ne acı bişey.başıma gelen kazadan değil herhalde üzüntüden oracıkta gidiveririm.Aklıma bugün bu geldi.
Çünkü öyle oluyor ki indirim zamanları bi kıyafetten uygun bedende bi tane kalmış oluyor ya da efsanevi fiyatta bi çantaya öyle bi indirim yapıyorlar ki indirimden mağazada orgazm anları yaşıyorum neredeyse. Hani biri sorsa efsanevi bi fiyatta olan trençkotu [ikihanelibirsayıburaya gelcek] liraya nasıl alabildiğimi, erkekler askerlik anılarını nasıl anlatırsa ben de öyle indirim ve alışveriş maceralarımı anlatırım. Son kalan uygun beden kazak için kadının tekiyle mi kavga etmedim, indirim mesajı gelir gelmez sabahın köründe kendimi avmde mi bulmadım ohoo neler var neler..
Yani büyük mücadelelerle über emekler harcadığım kıyafetlerime bişey olsun istemem.Aman psikopat hardal tek sorunun bu mu derseniz aklımdan geçen bunlar valla. Sağlığın önemli diyebilirsiniz tabi ki çok önemli,ben yatalak olunca nası giycem onları dimi?düşündüm bunları tabi..ama harcanmış bir efor var,emek var.Hazır annem getirse mağazadan alsa önemsemem hani.Alışverişi bi savaş mağazayı da cephe gibi düşününce iş işten geçiyor.Öndöröööm! diye katetmediğim mesafe kalmıyor.Ankarada bulamadığım tişörtü İzmir'e gidip almam gibi mesela.
Of bunların hepsini anlatsam zihniniz pelte olur.Bu kadarı yeter.
Buradan doktorlara sesleniyorum bana bişi olursa kıyafetlerimi kesmeyin.tedavi için efendi gibi çıkarın.
grşrz.by.

2 potasyum!:

Mia Wallace dedi ki...

Seni çok iyi anlıyorum neden mi?
Dinle, lisedeyiz sevdiğim çocuk için her gün son hız süsleniyorum (süslenmek dediğim saçlarımı düzleştirmek)ve tam yanından havalı havalı geçerken saçlarımı salınıp, birden kafama bir top geldi ama nasıl sert bayılıcam nerdeyse (rezilliğe bak)
kızlar beni hemen tuvalete götürdü başıma soğuk su vuruyorlar kendime geliyim diye ama bende ki ilk cümle "ya saçımı ıslatmayın daha sabah fön çekmiştim!"
Anla artık seni nasıl anladığımı.

inatçı hardal dedi ki...

evet işte hani çoğu insana saçma gelebilir ama sonuçta bi "emek harcanması" var o fena.

 
You're my disco,playing on the radio. | TNB